https://ticketsbox.com/ Сумщина входить до п’ятірки областей з кращими показниками по лікуванню онкохворих дітей - topkonotop.com
googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Сумщина входить до п’ятірки областей з кращими показниками по лікуванню онкохворих дітей

14 лютого 2019, 14:49Топ Конотоп
222
Сумщина входить до п’ятірки областей з кращими показниками по лікуванню онкохворих дітей
Фото:  Google
Під час засідання «круглого столу», яке відбулося в обласній раді напередодні Всесвітнього дня онкохворої дитини обговорювали проблеми дитячих онкологічних хвороб та шляхи їх вирішення.

Про це повідомляє Сумська ОДА.

«На Сумщині під диспансерним наглядом перебуває 155 дітей, хворих на онкогематологічні захворювання. Абсолютна кількість пацієнтів, яким діагностується рак, становить від  24 до 34 випадків на рік. Попри такі цифри, Сумщина входить до п’ятірки кращих областей з виживання онкохворих дітей», — говорить начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко.

Як зазначила заступник голови обласної ради Тетяна Головко, боротьба за кожне життя потребує суспільної підтримки. Діти мають право на найкраще своєчасне лікування і догляд. Маленьких пацієнтів з онкологічними захворюваннями слід також підтримувати морально і психологічно, оскільки процес боротьби з хворобою — це довгий шлях.

«Дякуючи тому, що декілька років поспіль обласна влада виділяла адресну допомогу родинам онкохворих дітей, рівень забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення підвищився до 85-90%», — зазначила завідуюча онкогематологічним відділенням обласної дитячої лікарні Ліана Нікітенко.

Вона розповіла, що діти Сумщини лікуються у сприятливих умовах. Є державне фінансування, допомагають благодійні фонди, волонтери, які сприяють ефективному лікуванню і виживанню дітей.

Читайте також: На Конотопщині влаштували книжкову виставку до Дня закоханих


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста