https://ticketsbox.com/ Сумщині поставлено завдання відправити 645 призовників - topkonotop.com
googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Сумщині поставлено завдання відправити 645 призовників

28 лютого 2019, 14:41Топ Конотоп
437
Сумщині поставлено завдання відправити 645 призовників
Фото:  Сумська ОДА
Виконання заходів з призову — це спільне завдання районних і міських військових комісаріатів та райдержадміністрацій і органів місцевого самоврядування.

Про це повідомляє Сумська ОДА.

За словами начальника відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) – заступника військового комісара Юрія Онопка, перед владою всіх рівнів Сумщини поставлено завдання відправити 645 призовників. З них до Збройних сил України — 300 призовників, інших військових формувань — 345 призовників, з яких до Національної гвардії України — 181 призовник, до Державної прикордонної служби — 140 призовників, до спеціальної служби транспорту — 24 призовника. Також він зауважив, що більшість потенційних строковиків йде до інших військових формувань.

Нагадаємо, що минулого року завдяки злагодженим та своєчасним діям всіх органів влади з військовими комісаріатами щодо організації та проведенні заходів з призову на строкову військову службу Сумська область, хоч і не без труднощів, але виконала визначене завдання.

Начальник обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій Тимошенко наголосив на необхідності підвищення правової та соціальної свідомості громадян призовного віку, що збільшить явку юнаків для проходження призовних комісій.

Заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош доручив військоматам та головам райдержадміністрацій організувати якісне оповіщення громадян призивного віку про призов на строкову військову службу у 2019 році та здійснити своєчасне виявлення юнаків, які ухиляються від призову, і разом з правоохоронними органами здійснити їх розшук з метою проходження призивної комісії.

Читайте також: На Сумщині планують втілити в життя майже 700 інфраструктурних проектів


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста