googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Сумська область: за минулу добу 27 боєприпасів знешкоджено та ще 29 виявлено

7 червня 2019, 10:17Топ Конотоп
163
Сумська область: за минулу добу 27 боєприпасів знешкоджено та ще 29 виявлено
Фото:  ДСНС
6 червня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження 26-ти 50-мм мінометних мін та одного 76-мм артилерійського снаряду, які раніше виявили у Роменському районі.

Як повідомляє Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, Небезпечні предмети були вивезені у спеціально відведене місце та знищені шляхом підриву.

Цього ж дня о 08:20 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про виявлення 50-мм мінометної міни в с. Шпилівка Сумського району. Небезпечну знахідку виявили на відстані 10 м від житлових будинків.

Після цього, о 15:05 надійшла інформація про виявлення 122-мм артилерійського снаряда у лісі с. Пісківка Лебединського району. Небезпечні боєприпаси знаходилися на відстані 800 м від житлових будинків.

Також, о 16:39 в лісі с. Перекопівка Роменського району, на відстані до 2 км від житлових будинків, було знайдено 27 50-мм мінометних мін.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста