googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Сумські конструктори розробили унікальну десантно-штурмову машину для АТО

1 квітня 2015, 08:14Андрій Кривулько
512
Унікальна десантно-штурмова машина для української армії, розроблена у Сумах, незабаром виїде на військовий полігон для бойових випробувань.

Автомобіль створений для умов вуличних боїв, які нав’язують нам російські військові. Працювали над ним українські конструктори за допомоги офіцерів з досвідом АТО.

Перший проект бойової машини військове міністерство забракувало, а цей отримав найвищу оцінку. Автомобіль створений на базі двох найрозповсюдженіших армійських шасі.

Потужна стрілецька зброя російських снайперів змушує конструкторів переглядати рівень бронезахисту нової техніки.

Десантники всередині цього броньовика зможуть близько години вести бій не задихаючись від порохових газів. Техніка, що стоїть нині на озброєнні, дає для цього лише декілька хвилин.

Аналогічна іноземна техніка коштує в десятки разів дорожче, але українські військові бюрократи чомусь надають перевагу саме їй. На початку квітня на нашу бронемашину чекає тест на полігоні.

Одночасно випробування на патріотизм пройде й Оборонпром. На Сумщині, до слова, більше сотні машинобудівних підприємств, яких можна залучити до серійного виробництві таких броньовиків.

Джерело: Телеканал новин "24"


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста