googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Тарас Омельченко: Артем Семеніхін намагається маніпулювати громадською думкою

29 липня 2016, 07:59Андрій Кривулько
1265
Депутат міської ради Тарас Омельченко на своїй сторінці у Facebook прокоментував заяву мера щодо прийнятої резолюції на підтримку голови облради Семена Салатенка.

«Щодо так званою «резолюції» про підтримку Салатенка, яку начебто прийняла Конотопська міська рада. Артем Семеніхін вкотре намагається маніпулювати громадською думкою. Згідно п.1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень. 28 липня 2016 р. Конотопська міська рада підтримала депутатський запит Юрія Марченка щодо включення до порядку денного рішення «Про лист міської ради в підтримку...». На другому пленарному засіданні 15 сесії питання буде розглянуте», — написав Омельченко.

Депутат також заявив, що міський голова та секретар міської ради вкотре проявили повну некомпетентність з питань знання законів України та регламенту Конотопської міської ради.

Нагадаємо, Артем Семеніхін повідомив у Facebook, що 28 липня Конотопська міська рада прийняла резолюцію про підтримку голови Сумської обласної ради Семена Салатенка.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста