googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Тетяна Сахнюк: «Йду у політику, щоб докорінно змінити систему влади»

13 липня 2019, 11:29Партнерський матеріал
1183
Тетяна Сахнюк: «Йду у політику, щоб докорінно змінити систему влади»
Фото:  160.sluganarodu.ua
Мене звати Тетяна Сахнюк, і я кандидат в народні депутати України по 160 одномандатному округу. Я закінчила Сумський державний педагогічний університет імені Антона Семеновича Макаренка. Маю стійку життєву позицію, яку реалізовую в активній громадській діяльності: була студентським деканом, студентським ректором, членом Молодіжної ради при міськвиконкомі. З перших днів існування Зе-команди на Сумщині я була її активним учасником. І сьогодні в команді однодумців, на чолі з президентом України та за вашої підтримки, я йду в народні депутати.

Чому? Навіщо? І яка в мене мотивація? Я йду у політику, щоб докорінно змінити систему влади, яка закорінилася в українській державі, щоб відправити на «політичну пенсію» більшість старих політиків, «людей системи», системи корупції, брехні та свавілля, які мислять принципами кругової поруки, які були останні 28 років при владі й несуть відповідальність за нинішній стан України. 

Я йду в депутати для того, щоб українцями було простіше досягти успіху у своїй країні. За моєю спиною немає адмінресурсу та «договорняків», але є репутація, принципи та однодумці.

Чи під силу мені це зробити? Так! Тому що молодій людині навчитися і набути досвіду можливо, а от зробити із корумпованого чиновника – чесного, неможливо!

Україна починається з кожного громадянина нашої держави, тобто з нас самих. Адже ми і є творцями власної історії. І ми – єдиний народ! Я вірю в демократичну і неподільну Україну! І ми вже дійсно показали те, що в нас дійсно існує справжня демократія і свобода вибору. Я налаштована оптимістично і закликаю всіх не жити минулим, а сміливо дивитися в майбутнє і творити його разом.

Вільний, заможний та щасливий українець — головна мета діяльності української держави. Життя і добробут людини — найвища цінність для неї. Разом ми зробимо так, щоб кожен громадянин нашої багатоманітної держави почував себе комфортно і безпечно на своїй землі.

Для цього мені необхідні повноваження від Вас – виборців! 

Бачу два напрямки роботи. На окрузі я буду використовувати всі доступні народному депутату кошти для того, щоб зробити життя більш комфортним для людей. Як член парламенту я зобов'язуюсь підтримувати курс на розвиток України: євроінтеграційні реформи, прозорість державних фінансів, електронну демократію. Для цього маю знання, досвід, силу і молодість. І найголовніше – любов до України і величезне бажання працювати для її добра.

Зробимо їх разом!

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста