googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Transparency International склала рейтинг прозорості 100 найбільших міст України. У рейтингу є Конотоп.

20 грудня 2017, 11:58Андрій Кривулько
1023
Transparency International склала рейтинг прозорості 100 найбільших міст України. У рейтингу є Конотоп.
Фото:  Скріншот з сайту
Українське представництво міжнародної мережі Transparency International розробило інтерактивну інфографіку рейтингу прозорості 100 найбільших міст країни. Конотоп у цьому рейтингу посів 34 місце.

Всі міста виміряні за 91 показником, які характеризують 13 сфер: 1) інформація про роботу органів місцевої влади; 2) доступ та участь; 3) закупівлі; 4) житлова політика; 5) бюджетування та контракти, 6) гранти та виділення фінансів; 7) соціальні послуги; 8) кадрові питання; 9) професійна етика; 10) землекористування; 11) комунальні підприємства; 12) комунальне майно; 13) освіта. Кожна з них має різну вагу в рейтингу.

Рейтинг 100 міст за всіма 13 сферами представлений у формі таблиці. Тут містяться усі дані, які були зібрані в ході дослідження. Колір клітинок таблиці від червоного до зеленого відповідає значенню поточного показника він найнижчого до найвищого.  Результати міст вказано у таблиці одразу у відсотках.

Конотоп у рейтингу посів 34 місце, обігнавши Харків та Суми. Перші сходинки рейтингу займають Львів, Кропивницький та Івано-Франківськ.

Повна версія інфорграфіки доступна за посиланням: transparentcities.in.ua

Автори інфорграфіки зазначають, що рейтинг прозорості міст прямо не вимірює корупцію, але чим вищий бал в рейтингу та чим вища прозорість, то тим менше можливостей для корупційної поведінки. Також не виключається, що міста, які знаходяться високо в рейтингу, можуть бути корумпованими, і навпаки.

Нагадаємо, останнє засідання сесії міськради у Конотопі закінчилось тим, що Семеніхін оголосив перерву до 21 грудня, а частина депутатів провела власну сесію.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста