googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Транспортна війна в Конотопі: влада розробила план на випадок зупинки автобусів

19 січня 2017, 08:45Андрій Кривулько
4892
Транспортна війна в Конотопі: влада розробила план на випадок зупинки автобусів
Фото:  transit.parovoz.com
В міській раді розробили план першочергових заходів на той випадок, якщо перевізники припинять рух на міських маршрутах.

Про це заявив міський голова Артем Семеніхін під час звернення до громади міста з приводу ультиматуму автоперевізників відносно збільшення вартості проїзду в транспорті.

За його словами, з мікрорайону КВРЗ курсуватимуть кілька автобусів у напрямку «Житлового масиву» через центр. Мікрорайони «Порт», «Загребелля», «КВРЗ» та центр міста будуть забезпечуватися трамвайним сполученням. Планують скоротити інтервали між зупинками та підвищити швидкість руху трамваїв. Трамвай буде працювати з 6:00 до 23:00.

Міський голова закликав конотопців набратися терпіння та витримки. Він наголосив, що автоперевізники «довго не протримаються» і будуть змушені шукати компроміс.

Наразі в міськраді розробляють план відкриття 4-го маршруту трамваю, який буде курсувати з мікрорайону «КВРЗ» до «Житломасиву».

«Вони [перевізники] вважають, що без них місто зупиниться і наступить транспортний колапс. Так, буде дуже складно. Я особисто, поки не буде відновлено нормальний рух транспорту у місті, користуватись автомобілем буду у крайньому випадку. Рухатися з дому до роботи я буду трамваєм, разом з громадою Конотопа», — заявив міський голова.

Також міська влада публічно звернулась до перевізників України надати свої пропозиції щодо обслуговування міських маршрутів. Якщо знайдуться бажаючі здійснювати перевезення за старою ціною, у міській раді обіцяють одразу укласти договір.

Нагадаємо, в Конотопі з’явилися об’яви про те, що перевізники хочуть призупинити рух на міських маршрутах. Перевізники вважають, що вартість проїзду у міському автомобільному транспорті повинна становити 6 гривень.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста