googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Туристичні перспективи Конотопщини: оприлюднено роботи фіналістів

18 жовтня 2017, 13:48Андрій Кривулько
1244
Туристичні перспективи Конотопщини: оприлюднено роботи фіналістів
Фото:  ТопКонотоп
З 18 жовтня стартує третій, вирішальний, етап конкурсу «Туристичні перспективи Конотопщини». Роботи фіналістів вже з'явились на порталі. Переможці визначаться за кількістю унікальних переглядів.

Нагадаємо, з 7 липня в Конотопі триває конкурс журналістських робіт «Туристичні перспективи Конотопщини» з призовим фондом у 9 тисяч гривень.


Потрапити на персональну сторінку конкурсу можна за посиланням:

http://topkonotop.com/contest/.


З 16 авторів, які взяли участь у конкурсі, журі мало відібрати 5 фіналістів. Довго зважуючи всі «за» та «проти» було вирішено оприлюднити на одну роботу більше. Переможців визначать користувачі мережі Інтернет — автори трьох найбільх відвідуваних робіт отримають грошові винагороди.

Наразі лічильник переглядів тимчасово прихований. Враховуватиметься кількість унікальних переглядів протягом двох тижнів з моменту оприлюднення цього повідомлення. Імена володарів премій та кількість унікальних переглядів кожного матеріалу оголосять на урочистій церемонії нагородження. Про дату та місце заходу організатори обіцяють повідомити згодом.


ГО «МСЖК» щиро дякує туроператору «TUI», телекомунікаційній компанії «Зурбаган», мережі будівельних магазинів «ВМВ», сервісному центру «SET-Master», ТОВ «Спецавтоматика», компанії «Гродас» та фірмі «Oфіс-Центр» за сприяння в організації та проведенні конкурсу.