googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Туристичні перспективи Конотопщини: організатори пропонують допомогу у створенні матеріалів для конкурсу

10 серпня 2017, 16:25Андрій Кривулько
1022
Туристичні перспективи Конотопщини: організатори пропонують допомогу у створенні матеріалів для конкурсу
Фото:  МСЖК
В Конотопі триває конкурс журналістських робіт «Туристичні перспективи Конотопщини», призовий фонд якого становить 9 тисяч гривень. Організатори наголошують, що взяти участь у конкурсі можуть всі бажаючи та пропонують сприяння у створенні конкурсних робіт.

Про це йдеться на офіційній сторінці ГО «МСЖК» у Facebook.

«Взяти участь у конкурсі журналістських робіт «Туристичні перспективи Конотопщини» можуть усі бажаючі — для цього не обов’язково мати журналістську освіту. Більш того, ми залюбки допоможемо у створенні конкурсних робіт: підкажемо напрямок (тему), надамо корисні поради для створення якісного контенту. Завдяки сприянню керівництва Конотопської РДА, є можливість відвідати віддалені місця району, домовитися про зустріч з цікавими людьми або оперативно отримати необхідну інформацію», — йдеться в повідомленні.

З будь-яких питань можна звертатись в особисті повідомлення сторінки ГО «МСЖК» у Facebook. Вся інформація по конкурсу та додаткові контактні дані можна знайти за цим посиланням: http://topkonotop.com/contest/.

До кінця прийому робіт залишилось трохи більше 50 днів. Варто зазначити, що фіналістів конкурсу оцінюватимуть користувачі мережі Інтернет.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста