googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Бочечківській громаді сортувати сміття стає повсякденною справою.

1 серпня 2019, 18:12Топ Конотоп
252
У Бочечківській громаді сортувати сміття стає повсякденною справою.
Фото:  facebook/Конотопська РДА
У Бочечківській ОТГ Конотопського району вирішили перетворити «модну» тенденцію на повсякденну звичку та привчити мешканців громади до відповідального поводження зі сміттям.

Про це повідомляє пресслужба Конотопської РДА.

Як зазначила Бочечківській сільській голова Світлана ГРАЧЕНКО, на даний час ми не маємо  спеціальних різнокольорових контейнерів, але маємо бажання зменшити в наших населених пунктах кількість побутового сміття, придатного до повторного використання. Одним із перших населених пунктів громади, де в на початку літа встановили контейнери, на яких зробили надписи з їх призначенням, стало Козацьке. Зараз такі сміттєві баки (17 комплектів) розмістили і в інших селах: Бочки, Сахни, Новомутин, Хижки, Бондарі.

Звісно, встановити роздільні сміттєві контейнери — замало для виховання звички з сортування сміття, тому в кожному старостинському окрузі об’єднаної громади проводиться роз’яснювальна робота з селянами про необхідність сортування вторсировини.

У подальшому сміттям з баків займається комунальне підприємство «Добродій 2018» Бочечківської сільської ради, працівники якого продовжують його сортування: відокремлюють різні види пластику (відкручують кришки від пляшок), розділяють пляшки за кольором, бляшанки – на жерстяні та алюмінієві тощо. Наразі вивчається питання більш ефективного транспортування та збуту зібраної вторинної сировини на приймальні пункти районного центру.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста