googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У дошкільнят, які отруїлися у Конотопі, виявили патогенний стафілокок

15 квітня 2015, 11:09Андрій Кривулько
492
У дітей та дорослих з дитячий садків «Теремок» та «Золотий ключик» виявили патогенний стафілокок.

Про це пише прес-служба прокуратури області.

Як повідомив прокурор Конотопської міжрайонної прокуратури Сергій Сегида, працівниками Конотопської ЦРЛ станом на 14 квітня обстежено 109 дітей. З них госпіталізовано 31 дитину в легкому та середньому стані тяжкості. Зараз 2 дитини перебувають в інфекційному та 13 дітей у дитячому відділенні.

У прокуратурі заявили, що результати санітарно-мікробіологічного дослідження продуктів харчування відповідають вимогам нормативних документів. Однак у 31 дитини виявлено патогенний стафілокок. Серед контактних осіб — у 26 дорослих також виявлено дане захворювання, у тому числі у 9 з числа обслуговуючого персоналу (ДНЗ № 3 — 8; ДНЗ № 7 — 1).

Нагадаємо, розпочато кримінальне провадження за фактом неналежного виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей працівниками ДНЗ № 3 "Теремок" та № 7 "Золотий ключик" м.Конотоп, відповідні відомості внесені в ЄРДР за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.137 КК України.

Процесуальне керівництво зазначеного провадження здійснює Конотопська міжрайонна прокуратура, хід розслідування перебуває на контролі прокуратури Сумщини.

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста