googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі анонсовано чергову спробу провести сесію міськради

17 липня 2018, 15:21Анастасія Залозна
926
У Конотопі анонсовано чергову спробу провести сесію міськради
Фото:  Скріншот з відеозапису
Міський голова Артем Семеніхін записав відеозвернення, в якому анонсував проведення продовження 26-ї сесії Конотопської міської ради на 26 липня 10:00.

Відеозвернення оприлюднено на офіційній сторінці міського голови у Facebook.

За словами Семеніхіна, він підписав розпорядження про продовження позачергової 26-ї та чергової 27-ї сесій Конотопської міської ради сьмого скликання.

«У зв'язку зі складною соціально-економічною ситуацією, незабезпеченістю у виплаті заробітної плати працівникам галузей освіти та охорони здоров’я, невиплатою заробітної плати працівникам КП «Конотопське трамвайне управління», відсутністю фінансування закупівлі ліків для хворих на цукровий діабет, відсутністю фінансування потреб в поточних капітальних ремонтах навчальних закладів міста, відсутністю фінансування поточних та капітальних ремонтів доріг, неможливістю прийняття трансфертів з державного та обласного бюджетів на соціально-важливі напрямки роботи відповідно до п.8 ч.4 ст.42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування» продовжити роботу позачергової 26-ї сесії Конотопської міської ради 26 липня о 10:00», — заявив міський голова.

Нагадаємо, що це вже сьома спроба провести 26-ту сесію міськради. Перші дві спроби відбулись ще 6 червня. Тоді жодного питання не розглянули, але, як стало відомо пізніше, частина депутатів провела власну сесію без міського голови та секретаря міськради. Далі спроби відбувались 11 червня, 16 червня, 23 червня та 14 липня, але більшість депутатів не з’явилась.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста