googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі «без зайвих запитань» продають спиртне підліткам

28 вересня 2015, 10:29Андрій Кривулько
487
Під час перевірки працівниками кримінальної міліції у справах дітей одного з кіосків на території міста виявилось, що пиво 15-річній дівчині там продали без зайвих запитань.

Як повідомляє СЗГ УМВС в Сумській області, на продавчиню склали адміністративний протокол. На неї очікує штраф від 510 до 1700 гривень.

А після розгляду матеріалів податковою інспекцією буде прийнято відповідне рішення. А саме – застосування фінансових санкцій у вигляді штрафу в розмірі 6800 гривень та анулювання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Як прокоментували порушення у міліції, деяких представників бізнесу не зупиняє ні законодавча заборона, ні можлива відповідальність, ні, навіть, етичні людські норми. Адже про негативний вплив алкоголю на становлення несформованого підліткового організму знає кожен. Бажання отримання прибутку для деяких підприємців є важливішим за дитяче здоров’я та майбутнє.

Наразі у Конотопі триває оперативно-профілактична операція "Магазин", яку проводять правоохоронці. Триватиме вона до 30 вересня. Працівники міліції перевіряють торгівельні павільйони, відпрацьовують розважальні заклади, місця відпочинку та концентрації молоді з метою виявлення фактів продажу алкогольних напоїв особам, які не досягли 18-ти річного віку.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста