googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі чоловік погрожував медсестрі, аби отримати дозу наркотиків

13 лютого 2018, 17:12Анастасія Залозна
792
У Конотопі чоловік погрожував медсестрі, аби отримати дозу наркотиків
Фото:  ura.news
Прокуратура наполягає на реальному покаранні для наркозалежного конотопчанина, який задля отримання чергової дози погрожував медсестрі.

Як повідомляє прес-служба Конотопської місцевої прокуратури, 27-річний наркозалежний конотопчанин у грудні 2017 року прийшов у Конотопську центральну лікарню задля протиправного отримання наркотичних засобів. Погрожуючи медичній сестрі кабінету замісної підтримувальної терапії стільцем, чоловік забрав з шухляди столу один блістер лікарського препарату, який містить у своєму складі сильнодіючу наркотичну речовину.

Як зазначив керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида, санкція інкримінованих обвинуваченому статей передбачала від 2 до 10 років позбавлення волі. При цьому суд першої інстанції засудив чоловіка до покарання у виді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на З роки.

Прокуратура не погоджується з таким рішенням, оскільки суд не в повній мірі врахував ступень тяжкості вчиненого правопорушення. Відтак прокуратура наполягає на скасуванні попереднього вироку та ухваленні нового, відповідно до якого обвинуваченому необхідно призначити покарання у виді 5 років позбавлення волі без іспитового строку.

Читайте також: На Конотопщині нетвереза дружина намагалася зарізати чоловіка


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста