googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі депутати висловили Семеніхіну вотум недовіри. Це законно?

28 серпня 2018, 17:28Анастасія Залозна
4099
У Конотопі депутати висловили Семеніхіну вотум недовіри. Це законно?
Фото:  facebook/Наталія Та Сергій Демеха
28 серпня вчергове не вдалося провести 26-ту сесію Конотопської міської ради. Частина депутатів знову провела «власну сесію» у приміщенні Конотопської районної ради.

Зранку у сесійній залі міської ради зібрався кворум — були присутні 32 депутати. На початку засідання міський голова Артем Семеніхін повідомив, що 12 пультів системи «Віче», за допомогою якої відбувається голосування, не працюють, тому приймати рішення доведеться вручну. Впродовж двох годин у залі тривали суперечки.

Як пізніше повідомив Семеніхін у Facebook, «замість прийняття бюджету і програм розвитку міста відбулася чергова спроба перевороту». За словами Семеніхіна, міською радою було прийняте рішення, згідно з яким на установах на свята офіційно майорітимуть червоно-чорні прапори.

Як стало відомо, у роботі сесії була оголошена перерва, проте частина депутатів пізніше провела засідання у Конотопській районній раді.

Депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха на своїй сторінці у Facebook написав, що частина народних обранців вирішила продовжили 26 та 27 сесію в приміщенні Конотопської районної ради.

«У ході вирішення головного питання 26-ї сесії шляхом таємного голосування було прийняте рішення про відставку з посади міського голови Семеніхіна Артема Юрійовича. Другим питанням було знято з посади секретаря міської ради Олену Багрянцеву та третім прийняття бюджету. Головний кошторис міста прийнято одноголосно. Також депутатський корпус обрав нового секретаря», — заявив Демеха.

«Це все є шабаш регіоналів, які прикриваються поліцією. І фактично зараз нівелюються всі норми закону, які тільки можуть бути, що стосуються місцевого самоврядування. Також порушено Закон України «Про статус депутата Верховної Ради», адже Андрій Іллєнко, депутат Верховної Ради, не зміг туди потрапити і фізично поліція йому завадила туди пройти. Тобто все це незаконно і ці рішення ми не визнаємо», — зазначив Артем Семеніхін у коментарі журналістам ТК.

Варто зазначити, що це вже четверта спроба групи депутатів провести засідання сесії без міського голови та секретаря міськради. Попередні відбулися — 14 грудня, 6 червня та 26 липня. Рішення, які були прийняті під час цих засідань, так і не набули чинності.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста