googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі дільничні інспектори міліції припинили діяльність самогонної точки

3 жовтня 2015, 18:52Андрій Кривулько
583

Такій собі бізнес вирішив організувати за місцем свого мешкання 43-річний конотопчанин. Діяльність точки припинили дільничні.

-MIKL47Lq7A.jpg

Як повідомляє СЗГ УМВС в Сумській області, співробітники Конотопського міськвідділу міліції отримали повідомлення, що на одній з вулиць приватного сектору міста чоловік у себе вдома облаштував цілий міні-завод по виготовленню сивухи.

Правоохоронці перевірили інформацію і навідалися за вказаною адресою. Господар будинку, побачивши на порозі стражів порядку, став помітно нервувати і спочатку навіть не хотів впускати їх в оселю. Але потім схаменувся і дозволив увійти.

Як виявилося, його хвилювання було недаремним. У підсобному приміщенні дільничі знайшли 5 бідонів із брагою (а це 40 літрів!), 5 літрів тільки-но виготовленого самогону та апарат для його виготовлення.

У своє виправдання чоловік став скаржитися міліціонерам на відсутність роботи та постійну нестачу грошей. Про те, що займатися виготовленням самогону заборонено добре знав, але не міг зупинитися. Правоохоронці брагу вилили у каналізаційний колодязь, самогонний апарат знищили.

За виготовлення та продаж міцних напоїв чоловіка буде притягнуто до відповідальності за статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення).

Нагадаємо, доведена до відчаю пияцтвом чоловіка жінка разом із знайомою знайшли місцезнаходження точки продажу самогону і повідомили про це міліцію.

Топ Конотоп

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста