googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі група депутатів вимагає скликати сесію. Серед питань — відставка секретаря міськради

17 листопада 2017, 19:18Андрій Кривулько
1918
У Конотопі група депутатів вимагає скликати сесію. Серед питань — відставка секретаря міськради
Фото:  ТопКонотоп
На ім’я міського голови Артема Семеніхіна надійшов лист від групи депутатів з вимогою призначити та провести пленарне засідання сесії 30 листопада о 10:00. Також вимагають включити до порядку денного низку питань.

Скан-копію листа оприлюднив у Facebook користувач Владимир Максименко. Міський голова під час прямої трансляції на офіційній сторінці у Facebook підтвердив факт існування листа.

Згідно тексту, група депутатів вимагає призначити та провести пленарне засідання сесії міської ради 30 листопада о 10:00. Окрім цього, депутати вимагають включити до порядку денного тринадцять питань, серед яких — про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Олени Багрянцевої.

Міський голова під час прямого ефіру назвав авторів листа “політичними клопами”, у яких одне на умі — дорватися до влади. Артем Семеніхін наголосив, що про дату та час проведення пленарного засідання сесії він повідомить незабаром.


  • Нагадаємо, пленарне засідання мало відбутись 30 вересня. У сесійній залі тоді була присутня більшість депутатів — 28 з 36. Засідання тривало півтори години, але фактично не було прийнято жодного проекту рішення. Після чергової суперечки в сесійній залі, міський голова оголосив перерву.
  • Варто зазначити, що після оголошення перерви в сесійній залі сталася бійка, під час якої постраждав депутат міської ради Анатолій Поляков. У бійці брав участь депутат міської ради Олександр Кирій, який наніс Полякову кілька ударів.
  • За подіями в Конотопській міськраді поліція розпочала два кримінальні провадження — нанесення легких тілесних ушкоджень та погроза вбивством.
  • 2 жовтня біля міського відділу поліції зібрались люди, які вимагали справедливого розслідування бійки в міськраді.
  • 4 жовтня міський голова Артем Семеніхін, секретар міської ради та представники окремих депутатських фракцій виступили у Верховній Раді. Вони закликали парламент якомога швидше поставити питання про розпуск Конотопської міської ради та призначити проведення позачергових виборів.

Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста