googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі хворі не отримують інсулін та гемодіаліз

16 травня 2018, 14:56Анастасія Залозна
659
У Конотопі хворі не отримують інсулін та гемодіаліз
Фото:  vikka.ua
У Конотопі існує незабезпеченість фінансування Державної програми для лікування хворих на хронічну ниркову недостатність. А ще через борги в аптеках тимчасово не відпускають інсулін за пільговими рецептами.

Про це  повідомив головний лікар Конотопської ЦРЛ Володимир Носач під час робочої наради, що відбулась у міськраді 14 травня.

Як стало відомо, лікарні не вистачає 3 мільйонів 267 тисяч гривень для проведення гемодіалізу 30 хворим. Серед пацієнтів 25 осіб — з Конотопу, 3 — з Бурині та 2 — з Кролевця. Процедуру гемодіалізу тимчасово доведеться проходити в обласній лікарні у Сумах.

За словами головлікаря, незабезпеченість лікарні для лікування хворих на діабет складає 2,7 мільйони гривень. Через брак коштів існує заборгованість перед аптекою, яка припинила відпуск інсуліну за безкоштовними рецептами. Пільговими рецептами користуються 387 осіб.

Щоб вирішити проблему недофінансування, планують залучити кошти з районного бюджету, адже 102 пільговика — мешканці району. Окрім цього планують направити листи до голів Буринської та Кролевецької райдержадміністрацій.

Також направлять листи від імені міського голови та головного лікаря на голів Сумської ОДА, обласної ради та начальника обласного управління охорони здоров'я з проханням надати фінансування з обласного бюджету.

Читайте також: У Сумській ОДА розповіли про стан дітей, які постраждали у ДТП в Білорусі


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста