googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі ліквідували самогонну точку

22 липня 2015, 12:42Андрій Кривулько
734
Жителька Конотопа, доведена до відчаю пияцтвом чоловіка, разом із знайомою самостійно знайшли місцезнаходження точки продажу самогону і повідомили про це міліцію.

Як повідомляє СЗГ УМВС в Сумській області, правоохоронці виїхали за вказаною адресою, де вилучили самогонний апарат та кілька літрів готового до реалізації «товару».

Як з’ясувалось самогонна точка діяла поблизу центрального ринку. Жінка разом із своєю подругою прослідкувала, за якою адресою її чоловік купує самогон. Аби переконатися напевно, вона сама прийшла на «точку» і попросила продати 30 літрів оковитої, мовляв – на похорон. Господиня будинку одразу погодилась на таку пропозицію. Домовившись з нею про час, коли можна буде забрати «товар», жінка пішла до міліції.

Дільничні інспектори негайно рушили за вказаною адресою. Вони знайшли на веранді прихований самогонний апарат і 7 літрів готового до продажу «продукту».

Жінка пояснила дільничним, що самогонний апарат вона зберігала, аби іноді виготовляти оковиту лише для себе. Але таке пояснення не звільнило її від відповідальності - за зберігання самогонного апарату та самогону на неї дільничні склали адміністративний протокол, відповідно до якого вона мусить сплатити чималий штраф.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста