googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі міліціонери протидіють торгівлі людьми. Рекомендації, як не потрапити у тенета торгівців "живим" товаром (ВІДЕО)

8 жовтня 2015, 12:06Андрій Кривулько
632
У своєму зверненні міліціонери закликали громадян не мовчати, бути пильними, не довіряти незнайомцям та повідомляти до правоохоронних органів про всі відомі факти торгівлі людьми.

«Торгівля людьми стала гострою та актуальною проблемою для України, а випадки торгівлі людьми мають тенденцію до зростання. Для молодих людей, які часто опиняються за межами ринку праці, життя справді часом здається безвихідним. Пошук заробітків за кордоном зі швидким поверненням додому здаються привабливими. Але ви повинні пам’ятати, що легких заробітків не буває. Знаючи про проблему торгівлі людьми, Ви можете вберегти себе, своїх близьких від рук торгівців «живим» товаром. А необізнаність, на жаль, може знищити. Як свідчить статистика, більшість з тих, хто потерпіли від торгівлі людьми в Україні – це жінки, а інколи і діти, яких вивозять за кордон найчастіше з метою сексуальної експлуатації. Торгівці людьми, або ж трафікери, можуть бути як чоловіки, так і жінки, на перший погляд можуть здаватися порядними та доброзичливими людьми. Вони часто діють, як агенти з працевлаштування, часто використовують підробні документи та організовують виїзди за кордон. Відповідно до законодавство України винні у торгівлі людьми несуть покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 15 років з конфіскацією майна. Але викрити їх і доказати їхню вину іноді буває дуже складно, адже самі «жертви» іноді не можуть, а іноді й не бажають розповідати про подібне. Отже, якщо ви володієте будь-якою інформацією про торгівлю людьми, просимо не мовчати і повідомляти про такі факти до міліції. Конфіденційність і анонімність ваших звернень працівники міліції гарантують. Можливо, саме ваша вчасно надана інформація вбереже людину від біди», - було зазначено у виступі.

Топ Конотоп

mvs.gov.ua


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста