googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі міліціонери проводитимуть рейди в місцях масового відпочинку молоді

5 червня 2015, 12:32Андрій Кривулько
493
З 1 червня у Конотопі міліціонери проводитимуть рейди в місцях масового відпочинку молоді, притягуватимуть до відповідальності підлітків, які вживають спиртні напої. Особливу увагу приділятимуть продавцям, які всупереч закону продаватимуть неповнолітнім спиртне та тютюнові вироби.

Як повідомляють у СЗГ УМВС в Сумській області, все це проводитиметься в рамках загальнодержавної оперативно-профілактичної операція «Літо-2015». Бо під час канікул діти часто залишаються без уваги дорослих і тому, як свідчить міліцейська статистика, саме в літні місяці зростає кількість нещасних випадків та неприємних ситуацій, в які потрапляють школярі.

Також, під час проведення операції, стражі порядку перевірятимуть так звані неблагополучні сім’ї. Проводитимуть профілактичні бесіди з батьками, які не приділяють достатньої уваги вихованню своїх дітей. Притягуватимуть до відповідальності тих батьків, які ухиляються від виконання батьківські обов’язки.

Нині співробітники кримінальної міліції у справах дітей Конотопського міськвідділу міліції спільно з представниками відповідних служб проводять перевірки заміських оздоровчих таборів щодо готовності цих закладів приймати школярів, які вже зовсім скоро приїдуть на відпочинок. А в пришкільних таборах, які вже розпочали свою роботу, правоохоронці зустрічаються з дітлахами та розповідають їм, як уберегти себе від злочинних зазіхань.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста