googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі нагороджували кращих учасників «Клубу робототехніки»

26 грудня 2017, 16:11Анастасія Залозна
602
У Конотопі нагороджували кращих учасників «Клубу робототехніки»
Фото:  itcluster.konotop
23 грудня у читальному залі Політехнічного технікуму КІ СумДУ команда Конотопського IT кластеру підвела перші підсумки роботи робоклубу, а юні учасники продемонстрували набуті навички.

Про це повідомляється на офіційному сайті Конотопського ІТ кластера.

На заході діти презентували власні напрацювання. Кращих слухачів нагородили грамотами. Окрім цього, школярам, які відзначились в акції «Година коду» вручили сертифікати на безкоштовне заняття у робоклубі.

«У Конотопі мешкають дуже талановиті діти. ІТ-галузь — це великий шанс та майбутнє України, це високооплачувані робочі місця та активний розвиток усіх суміжних галузей. Саме тому ми всіляко сприяємо підвищенню зацікавленості дітей до ІТ-технологій, — зазначив Дмитро Гланц, голова ГО «Конотопський ІТ кластер». — Хочу висловити подяку директору ПТ КІ СумДУ Тетяні Гребеник, викладачу Денису Наумову, членам ІТ кластеру Ігорю Забузі та Валентині Волік за дуже результативну співпрацю. Робоклуб — це результат злагодженої командної роботи».

Варто зазначити, що «Клуб робототехніки» у Конотопі відкрився 30 вересня. На заняттях діти віком від 7 до 14 років роблять перші кроки в основах робототехніки: конструюють різноманітні прилади, вчаться програмуванню. Нині вже функціонують 6 груп по 7-8 слухачів.

За словами організаторів, наступного року планують відкривати додаткові групи через велику кількість бажаючих стати учасниками клубу.

Нагадаємо, у Конотопі студентам презентували курси робототехніки на основі Arduino.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста