googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі оголосили конкурс авторського постера «Я за енергозбереження!»

4 травня 2018, 16:50Анастасія Залозна
821
У Конотопі оголосили конкурс авторського постера «Я за енергозбереження!»
Фото:  druisp.gov.ua
Постер-переможець стане темою бігборду до Тижня сталої енергії 2018 року.

Про це повідомляє управління економіки Конотопської міської ради.

Конкурс авторського постера «Я за енергозбереження!» та конкурс енергослоганів проходить в рамках впровадження проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», що реалізується у місті за рахунок фінансової підтримки Європейського Союзу, як захід до Тижня сталої енергії 2018.

Конкурс проводиться з метою відбору найкращих робіт на тему енергозбереження та енергоефективності, з яких буде сформовано електронну галерею.

Участь у конкурсі можуть приймати всі бажаючі, що проживають або навчаються у Конотопі. Потрібно підготувати якісні роботи, що висвітлюють особистий погляд на енергозбереження.

На конкурс подаються колективні або індивідуальні напрацювання. Для постера можуть бути використані малюнки, чорно-білі або кольорові фотографії, фотоколажі. Роботи приймаються в електронному вигляді (формат JPG, JPEG з мінімальним стисненням). Енергослоган має відповідати темі постеру, бути лаконічним, містити заклик до енергозбереження.

Конкурсні роботи приймаються до 30 травня в електронному вигляді на адресу ekonomkonotop@ukr.net з обов’язковою поміткою в темі листа «Я за енергозбереження!».

Читайте також: У Конотопі визначатимуть найсильніших у жимі лежачи


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста