googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі пенсіонерка віддала неіснуючий борг

20 вересня 2019, 11:31Топ Конотоп
262
У Конотопі пенсіонерка віддала неіснуючий борг
Фото:  ГУНП
Пенсіонерка з Конотопу віддала гроші незнайомим жінкам, які запропонували допомогти сплатити начебто виниклий борг за комунальні послуги. І лише за кілька днів зрозуміла, що її ошукали.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумській області.

До поліції з даного приводу жінка звернулась лише через декілька днів. Там відкрили кримінальне провадження за статтею «Шахрайство» і розпочали відповідні заходи, спрямовані на розшук зловмисниць. Сама ж заявниця розповіла, що вдень, біля будинку вона зустріла двох невідомих їй жінок, які звернулися до неї та запропонували оплатити комунальні послуги. В процесі розмови старенька запросила їх до своєї квартири, де жінки повідомили що у неї утворилась заборгованість, яку треба як найшвидше оплатити, назвавши суму у 2000 гривень.

Правоохоронці звертаються до громадян із застереженням не бути занадто довірливими, у кожного несподіваного візитера, який називається працівником комунальних чи державних служб як то водоканал, газова служба, жеку тощо обов’язково запитувати документ, що посвідчує його особу. Перш, ніж впускати людей до свого житла, треба уважно прочитати посвідчення, записати вказані у ньому дані, і перевірити у відповідній організацій, чи й справді у них працюють такі особи. І лише після підтвердження повноважень візитерів варто вирішувати, впускати їх у домівку, чи ні.

Також не буде зайвим заздалегідь домовитися з працівниками відповідних установ про те, що в разі необхідності перевірки лічильників чи приладів вони попередньо зателефонують і узгодять час та процедуру перевірки. Саме від вашої пильності та обачності залежить збереження вашого майна та ваша особиста безпека. 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста