googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі перевізник самовільно підвищив вартість проїзду в автобусі

11 жовтня 2017, 15:20Анастасія Залозна
1565
У Конотопі перевізник самовільно підвищив вартість проїзду в автобусі
Фото:  ТопКонотоп
11 жовтня в автобусах по маршруту №14 з’явилися оголошення, в яких йдеться про зміну у вартості проїзду. Згідно «нововведень», вартість проїзду за межі міста зросла до 4 гривень.

«УВАГА згідно протоколу зборів громади сел. Заводське 10.10.2017р. тариф на перевезення за межами міста Конотоп змінено на 4,00грн.; 2,00-учнівський та 1(одне) пільгове місце і затверджено Розклад маршруту №14», — йдеться в оголошенні.

В міськраді кореспонденту порталу ТопКонотоп повідомили, що протокол зборів не є тим документом, який дає право підвищувати вартість проїзду. Наразі ведуться відповідні перевірки фахівцями Конотопської міської ради.

За словами міського голови Артема Семеніхіна, перевізник ФОП Литвин, який обслуговує маршрут №14, не маючи жодного права, самовільно змінив вартість проїзду. Про це був складений відповідний акт порушення. Семеніхін додав, що цей перевізник вже має достатню кількість порушеннь, в планах — розірвати з ним договір.

Очільник міста зазначив, що на сесію будуть внесені відповідні проекти рішень, щоб продовжити закупівлю комунального транспорту. За його словами, 50% ринку автоперевезень міста мають бути у комунальній власності.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста