googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі петиція про систему роздільного сміття набрала 200 підписів

1 липня 2019, 10:15Топ Конотоп
380
У Конотопі петиція про систему роздільного сміття набрала 200 підписів
Фото:  Олевська ОТГ
Петиція про організацію системи роздільного збору сміття у Конотопі набрала необхідну кількість підписів.Тепер петицію мають розглянути у міській раді.

Петицію під назвою «Організація системи роздільного збору сміття та будівництво сортувальної станції» подала зоозахисна організація «Друзі тварин» 13 квітня 2019 року. Станом на 29 червня 15:00 зібрали 200 підписів з 200 необхідних.

Інформацію про початок розгляду електронної петиції мають оприлюднити на офіційному веб-сайті Конотопської міської ради упродовж трьох робочих днів. Після цього у міської влади є 10 днів на її розгляд.

У петиції пропонують створити умови для сортування й утилізації сміття, встановити контейнери для роздільного сортування органічних відходів, пластику, паперу, скла та металу. А також — забезпечити точки прийому небезпечних відходів і прибирання інших видів сміття — будівельного сміття, опалого листя тощо. Ще хочуть організувати систему штрафів за порушення правил сортування, проводити екологічні толоки та широку інформаційну кампанію.

На новому полігоні, який планують створювати у місті, пропонують створити сортувальну станцію, яка дозволить започаткувати вторинне використання відходів та зменшити їхні обсяги.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста