googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі побільшало шахраїв?

17 липня 2015, 12:24Андрій Кривулько
528
Протягом 6 місяців минулого року на Конотопщині зафіксований 21 факт шахрайських дій, а у 1-му півріччі цього року – їх вже зареєстровано 71.

Такі дані озвучив у інтерв’ю телеканалу «Кон-такт» керівник Конотопського міського відділу міліції Сергій Лук’яненко.

Він зазначив, що працівники міліції не припиняють профілактичну і оперативну роботу.

Найбільше шахрайств, за його словами, вчиняються за допомогою Інтернету. На різноманітних веб-сайтах зловмисники розміщують оголошення про продаж будь-якого неіснуючого товару. Покупець, нічого не підозрюючи, перераховує завдаток на рахунок такого «продавця», але товару не отримує. Або навпаки, людина хоче продати через Інтернет якусь річ і розміщує оголошення про її продаж. Шахрай телефонує і каже, що хоче придбати запропонований товар, але йому для цього потрібно дізнатися номер картки продавця та його особисті дані. А далі за допомогою нехитрих махінацій аферист просто знімає усі заощадження з рахунку власника товару.

Дурити людей полюбляють й за допомогою телефону. Невідомі телефонують людині і кажуть, що їхній родич (зазвичай - син) потрапив до міліції за скоєння кримінального правопорушення. Аби його не притягнули до відповідальності, потрібно перерахувати на певний рахунок певну суму грошей. Спантеличені такою звісткою, батьки, не роздумуючи, перераховують кошти. А згодом, оговтавшись, розуміють, що потрапили до рук шахраїв і звертаються за допомогою до міліції.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста