googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі покажуть виставку «Майдан: простір творчості»

11 квітня 2019, 15:13Топ Конотоп
177
У Конотопі покажуть виставку «Майдан: простір творчості»
Фото:  Конотоп.Сity
23 квітня 2019 року о 14.30 у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського відбудеться відкриття виставки студентських робіт «Майдан: простір творчості».

Про це повідомили у відділі культури та туризму Конотопської міської ради.

Після експонування в Києві, Одесі, Мелітополі, Хмельницькому, Львові та Дніпрі 74 роботи студентів-дизайнерів, робота над якими припала на революційний час та речі з Майдану мандрують до Конотопа в Конотопський міський краєзнавчий музей ім.О.М.Лазаревського.

«Майдан: простір творчості» відбувається завдяки партнерству Національного музею Революції Гідності, Українського інституту національної пам'яті, Навчально-творчої майстерні графічного дизайну професора Віталія Шості та Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, Конотопської міської ради, відділу культури і туризму Конотопської міської ради та Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського.

Виставка експонуватиметься на базі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського (вул.Садова, 2) щодня з 8.00 до 17.00 з 23.04.2019 по 02.06.2019.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста