googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі представники Радикальної партії завадили контрабанді м'яса

7 листопада 2015, 08:13Андрій Кривулько
624

Вчора, 6 листопада, представники місцевого осередку Радикальної партії не дали перевезти велику партію контрабандного м'яса в Росію.

Як написав у Facebook представник партії Максим Назаренко, кожного дня о 17:10 до ст. Конотоп прибуває пасажирський потяг сполученням «Кишинів-Москва». Зі слів небайдужих громадян — це один із найкорумпованіших потягів, на якому місцеві контрабандисти постійно вивозять у РФ м’ясну продукцію.

«Сьогодні, коли я та Сергієнко С.В. приїхали до місцевого вокзалу, то побачили на власні очі, що вищезазначена інформація має реальне підтвердження. Уздовж усієї 4-ї платформи стояли окремими організованими групами невідомі нам особи. Всередині утворених груп скопом лежали торби та мішки, наповнені, як ми підозрювали, м’ясною продукцією», — пише Максим Назаренко.

За його словами, аби переконатися, вони підійшли до однієї з таких групп.

«Люди особливо не ховаючись ні від кого, обговорювали, яким чином вони будуть завантажувати м’ясо до потягу, хто саме з присутніх чоловіків буде це робити (цитата з розмови: "...Толік буде грузить сначала Вєру, а потом тебе..."), також серед присутніх осіб там перебувала невідома нам жінка середнього зросту, одягнена в куртку темного кольору, яка записувала кожного в окремий блокнот, де вказувала анкетні дані, вагу м’ясної продукції, суми наданих коштів. Пізніше перед приїздом потягу на платформу прийшов невідомий нам чоловік, привітався з усіми «мясниками», обійшов усі групки людей, а потім відвів вищезгадувану жінку окремо, з усього було видно, що вони раніше були знайомі, при цьому вона передала йому щось, схоже на грошові кошти», — додав представник Радикальної партії.

Коли прибув потяг — пише пан Назаренко — уже не було сумнівів, що зараз відбудеться спроба контрабанди м’ясної продукції, тому він повідомив про це у міліцію. А вже після прибуття потягу, жодна кошолка з м’ясом до вагонів не потрапила.

За підрахунками активістів, перевезти хотіли близько декількох тонн м’яса. За їх словами, ціна м’яса у Конотопі була б значно нижча, якби вся ця продукція продавалася на місцевому ринку.

«Контрабанди в Конотопі не буде!!! Ми сподіваємося, що наші законні громадські ініціативи природньо переростуть в планомірну процедуру боротьби правоохоронних органів проти контрабанди м’ясної продукції!!!» — заявив Максим Назаренко.

 

Сьогодні 06.11.2015 року мною спільно з головою Конотопської міської організації Радикальної партії О.Ляшка Сергієнком С...

Posted by Максим Назаренко on 6 ноября 2015 г.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста