googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі презентували фільм «Людина з табуретом»

26 березня 2019, 15:35Топ Конотоп
394
У Конотопі презентували фільм «Людина з табуретом»
Фото:  Facebook
25 березня у Конотопі відбувся показ документального фільму «Людина з табуретом».

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

Бажаючих подивитися на спільну роботу режисерів Леоніда Кантера та Ярослава Попова виявилося чимало навіть попри те, що з технічних причин показ фільму з неділі 24 березня перенесли на понеділок.

Презентував стрічку друг Леоніда Кантера, режисер та актор Володимир Федорук.

Цей фільм розповідає про те, як жити на повну. Як уберегти самобутність вільної української душі, вирвавшись з тісних обмежень міської метушні. Як здійснювати мрії, не зважаючи на статки.

Багато що в своєму житті можна змінити: продати, купити, знайти, викинути. Єдине, що залишається незмінним – твій життєвий хрест, отой табурет, який кожен з нас несе до океану. Під час подорожі до четвертого океану Леонід губить останній табурет – і це стає своєрідним знаком долі, що в майбутньому приведе його до втрати сенсу життя.

Фільм легкий для сприйняття на початку і надскладний – по завершенні. Усе життя головного героя Леоніда Кантера – реаліті-шоу, в якому він - режисер і в якому лише він визначає, яким є кожен його епізод. Фінал – трагічний. Але ідея – життєстверджуюча.

Наразі «Людину з табуретом» презентують в українських містах. Після чого повезуть за кордон, аби представити її численним друзям і знайомим Леоніда Кантера в різних куточках світу, де йому вдалося побувати.

Читайте також: У Конотопі сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах потребують допомоги


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста