googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі пройшов відкритий турнір з футболу пам’яті тренера викладача І.Д. Куліша

12 серпня 2019, 16:09Топ Конотоп
217
У Конотопі пройшов відкритий турнір з футболу пам’яті тренера викладача І.Д. Куліша
Фото:  facebook/відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту
З 9 по 11 серпня на стадіоні «Локомотив» проходив відкритий турнір з футболу пам’яті тренера викладача з футболу І.Д. Куліша, серед юнаків 2009 року народження та молодших.

Про це повідомляє відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.

У змаганнях взяли участь шість футбольних команд, а саме: ДЮСШ М. Маміашвілі м. Конотоп; ДФСЮШ м. Ніжин, КДЮСШ м. Шостка, ДЮСШ м. Путивль, ДЮСШ м. Прилуки, ДЮСШ м. Семенівка.

За результатами змагань, 3 місце посіла футбольна команда КДЮСШ м. Шостка, другими стали футболісти ДФСЮШ м. Ніжин, а перемогу в турнірі здобули футболісти ДЮСШ М.Маміашвілі.

У ході проведення турніру були визначені кращі гравці в кожній команді. Так кращим гравцем ДЮСШ м. Путивль став Горб Євгеній, з ДЮСШ м.Прилуки Рубан Ярослав, з ДФСЮШ м. Ніжин став Клунько Євгеній, з КДЮСШ м. Шостка Масюта Артем, ДЮСШ м. Семенівка – Вязовик Антон, з ДЮСШ М. Маміашвілі м. Конотоп Васильчинко Іван.

Також були обрані кращі гравці в номінаціях так кращим воротарем став Кузьменко Артем з ДФСЮШ м. Ніжин; кращим захисником став Бойко Євген з КДЮСШ м.Шостка;

 

півзахисник Карута Ігор з КДЮСШ м.Шостка; нападник Ігнатенко Данило ДЮСШ м. Семенівка; кращий бомбардир Бурим Назар з ДЮСШ М.Маміашвілі; А кращим гравцем турніру став Косів Владислав з ДЮСШ М.Маміашвілі.

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста