googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити
Сьогодні, 9 грудня, в бібліотеці ПТ КІ СумДУ журналіст Руслан Горовий презентував власну книгу «40 ... або чому чуваки не святкують».

">

У Конотопі Руслан Горовий презентував книгу «40 ... або чому чуваки не святкують»

9 грудня 2016, 20:02Андрій Кривулько
1157

Сьогодні, 9 грудня, в бібліотеці ПТ КІ СумДУ журналіст Руслан Горовий презентував власну книгу «40 ... або чому чуваки не святкують».

Руслан Горовий — журналіст, головний режисер «Магнолія-ТВ», автор та керівник проекту «Служба розшуку дітей», документаліст і волонтер. Він народився, виріс та почав свiй творчий шлях у Конотопі.

У залі майже не було вільних місць. Презентація тривала близько двох годин. Автор багато жартував, читав уривки зі своєї нової книги, а також з книги «Казки на нiч» та відповідав на питання конотопців. Наприкінці вібдулась автограф-сесія.

Його нова книга — це збірка оповідань про чоловіків. Чоловіків різного віку — від ще ненародженого хлопчика до чолов'яги, який перейшов межу сорокаріччя.

Події останніх років сильно вдарили по кожному, хто має очі і вуха. Моє 40-річчя з усім цим збіглося. Зазвичай письменники — такі люди, що уважно слухають, пропускають все навколо крізь себе і, зрештою, формують у щось. Так і зі мною. Каша в голові варилася, варилася і зварилася, тобто поступово оформилася в текст», — розповідає  автор.

Присутні на презентації волонтери передали Руслану Горовому шеврон «Волонтер».

Варто зазначити, що частину коштів, виручених від продажу книг, письменник вiддає на допомогу армії і дітям. Вже о другій годині ночі автор вирушає у Київ, щоб зустріти гуманітарну допомогу з-за кордону та направити її тим,хто її потребує.

ТопКонотоп

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста