googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі сесія міської ради тривала понад три години, але бюджет не прийняли

1 березня 2018, 16:45Анастасія Залозна
1455
У Конотопі сесія міської ради тривала понад три години, але бюджет не прийняли
Фото:  ТопКонотоп
1 березня відбулось чергове засідання 25-ї сесії Конотопської міської ради. На засіданні були присутні 30 депутатів з 36.

Сесія розпочала роботу о 10:00 та тривала понад три години. Серед прийнятих рішень — земельні питання. Бюджетні питання не розглядали.

Після тривалих обговорень та суперечок був прийнятий проект рішення «Про розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозит у 2018 році».

Кульмінацією сесії стало те, що депутати не підтримали надання дозволу «Водоканалу» на участь у грантовій програмі. Семеніхін звинуватив обранців у тому, що вони «не хочуть голосувати за розвиток міста».

«Бюджет не прийнятий, доплату лікарям ні з чого робити, ні з чого робити доплату вчителям. <...> Депутатам це не потрібно, допомога АТОвцям не потрібно, матеріальні допомоги не потрібно, нічого не потрібно. Слава богу, що хоч за землю проголосували. <...> Депутати просто повиймали картки і сидять», — заявив міський голова та закрив сесію.

Онлайн-трансляції, які велись в сесійній залі, доступні для перегляду на порталі.

Нагадаємо, що провести 25-ту сесію міськради не вдалось 8 лютого, 11 січня та 29 грудня, а 22 грудня відбулось останнє пленарне засідання 24-ї сесії міської ради.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста