googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі школярі та студенти відзначили День безпечного Інтернету

8 лютого 2018, 13:57Анастасія Залозна
1190
У Конотопі школярі та студенти відзначили День безпечного Інтернету
Фото:  imagenes.net
6 лютого конотопські школярі та студенти приєднались до відзначення Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day), який відбувся під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

Як йдеться на сайті Конотопського ІТ кластеру, у цей день проводяться неформальні уроки щодо безпечної поведінки в Інтернеті.

«День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у навчальному закладі, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. Так, наприклад в 2017 році в Україні, крім навчальних закладів, бібліотек, громадських організацій, медіа, долучились й  представники місцевих органів влади, які розміщували ідеї для батьків з безпеки дітей онлайн на своїх офіційних сайтах. Ми б хотіли подякувати кожному, хто організовував, хто брав участь, хто висвітлював заходи до Дня безпечного Інтернету 2017 та запрошуємо до відзначання Дня безпечного Інтернету 2018 у вівторок 6 лютого! Саме Ви робите цей День в Україні — день заради безпечнішого та кращого Інтернету!» — Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

Ініціатором проведення заходу у Конотопі виступила ГО «Конотопський ІТ кластер». До ініціативи долучилися учні шкіл №2, №10, №11, №12, №13, №14, Конотопської гімназії та студенти політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ.

Читайте також: Півтори тисячі мешканців Сумщини знайшли роботу у січні


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста