googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі скликається позачергова 26-та сесія міськради

4 квітня 2018, 16:09Анастасія Залозна
885
У Конотопі скликається позачергова 26-та сесія міськради
Фото:  ТопКонотоп
Відповідно до розпорядження міського голови 5 квітня о 9:00 скликається позачергова двадцять шоста сесія Конотопської міської ради сьомого скликання.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

Позачергова сесія скликається з метою забезпечення безперебійного постачання тепла в оселі мешканців, лікарні і навчальні заклади міста, стабільної роботи всієї галузі житлово-комунального господарства та недопущення порушень Земельного кодексу України.

Для розгляду на сесії винесуть питання: відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, затвердження міських цільових програм соціально-економічного та культурного розвитку, затвердження «Програми економічного і соціального розвитку м.Конотопа на 2018 рік». Також питання про міський бюджет на 2018 рік, про надання поворотної фінансової допомоги КП «Теплогарант» та інші питання.

Засідання профільних постійних комісій відбудеться 5 квітня о 8:00.

Нагадаємо, що перше пленарне засідання 26-ї сесії Конотопської міської ради, яке мало відбутись 30 березня, перенесли у зв’язку з необхідністю доопрацювати проекти рішень.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста