googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі вандали розмалювали центр БВПД закликами «проти гендеру»

5 липня 2018, 17:07Анастасія Залозна
1473
У Конотопі вандали розмалювали центр БВПД закликами «проти гендеру»
Фото:  ТопКонотоп
5 червня невідомі зловмисники зробили написи на стінах та вікнах у Конотопському місцевому центрі з надання БВПД.

Вандали нанесли образливі написи проти ЛГБТ та гендерної рівності: «Ні ЛГБТ!», «Гендер = педофілія», «Ні гомосексуалістам! Збоченці, геть з Конотопа!».

Варто зазначити, що у цей день, 5 липня, в приміщення БПВД відбувався міні-тренінг під назвою «Що таке Гендер?». Як йдеться на сторінці події у Facebook, основною метою заходу є обговорення питань гендерних стереотипів у суспільстві та забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

За словами директора центру з надання БВПД Олександра Мухи, до правоохоронних органів буда написана відповідна заява.

«Можливо цей факт хуліганства стався через захід, який на на базі центру сьогодні відбувся та мав назву «Що таке Гендер?». Але ж метою його було роз'яснення поняття гендер та обговорення законодавства у сфері захисту прав людини від дискримінації», — зазначила заступник директора Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Волік Валентина.

Довідково: Ґендер (англ. gender — «стать», від лат. genus — «рід») — соціально-біологічна характеристика, через яку визначаються поняття «чоловік» і «жінка», психосоціальні, соціокультурні ролі чоловіка і жінки як особистостей, а також психо-біологічні особливості, на які впливає біологічна стать, цілісна психічна репрезентація статі, сповнена неповторним динамічним глибинним, когнітивним та поведінковим поняттям жіночого та чоловічого, здобута індивідом у результаті набуття індивідуального ґендерного досвіду. Тобто деякий соціальний конструктор, що визначає соціальну стать людини.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста