https://ticketsbox.com/ У Конотопі великий інтернет-провайдер заблокував доступ до ВКонтакте та Mail.ru - topkonotop.com
googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі великий інтернет-провайдер заблокував доступ до ВКонтакте та Mail.ru

22 травня 2017, 12:52Андрій Кривулько
2814
У Конотопі великий інтернет-провайдер заблокував доступ до ВКонтакте та Mail.ru
Фото:  Апостроф
Відсьогодні, з 22 травня, інтернет-провайдер «Зурбаган» заблокував користувачам доступ до російської соцмережі «Вконтакті» та сервісу Mail.ru.

Нагадаємо, доступ до соцмережі «Однокласники» у абонентів телекомунікаційної компанії «Зурбаган» зник ще 18 травня. Сайт був заблокований магістральним провайдером.

16 травня Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте » і «Однокласники».

Варто зазначити, що мобільні оператори вже заблокували доступ до всіх заборонених сайтів. Не мають доступу санкційних сайтів й абоненти «Укртелекому».

Після того, як провайдери почали блокувати доступ до російських онлайн-сервісів українська аудиторія Facebook за день зросла приблизно на 35 відсотків. Соцмережа «Google+» майже подвоїла денне охоплення. Про це йдеться у дослідженні Kantar TNS CMeter.


ТопКонотоп має сторінки у Facebook та Google+. Підписуйтесь, щоб дізнаватись про актуальні новини міста першими.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста