googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі відбудуться антитерористичні навчання

28 серпня 2019, 17:58Топ Конотоп
845
У Конотопі відбудуться антитерористичні навчання
Фото:  bbc.com
З 29 до 30 серпня на території Конотопу та Конотопського району відбудуться антитерористичні навчання.

Про це повідомили прес-група УСБУ в Сумській області.

Тренування проводитимуть в в умовах максимально наближених до реальних. Їх організовує Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Сумській області за участі поліції, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, органів державної влади та місцевого самоврядування.

У СБУ попереджають, що згідно зі ст. 15 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» під час антитерористичних навчань можуть перевіряти документи, що посвідчують особу громадянина та оглядати речі.

Також можуть тимчасово обмеження або заборонити руху транспортних засобів і пішоходів на вулицях та дорогах.

Управління Служби безпеки України в Сумській області закликає мешканців і гостей регіону з розумінням поставитись до можливих обмежень і незручностей, пов’язаних із проведенням антитерористичних навчань.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації про протиправні дії невідомих осіб просимо негайно повідомляти правоохоронцям за номерами телефонів (0542-) 610-069 (гаряча лінія УСБУ в Сумській області), (0547-) 6-55-55 (черговий Конотопського міського відділу  УСБУ в Сумській області) або 102.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста