googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі відбулась сесія міської ради. ТопКонотоп дізнався про неї постфактум

12 вересня 2018, 12:27Анастасія Залозна
2585
У Конотопі відбулась сесія міської ради. ТопКонотоп дізнався про неї постфактум
Фото:  pravda.com.ua
Сьогодні, 12 вересня, відбулась позачергова 27-ма сесія Конотопської міської ради. Журналістів про неї не попередили заздалегідь.

Повідомлення про скликання позачергової сесії з’явилось на офіційному сайті міської ради. Воно датоване 11 вересня, проте не вказаний час публікації. За словами редактора ТопКонотопа Андрія Кривулька, о 16:00 цього повідомлення на офіційному сайті він не бачив.

Варто також зазначити, що зазвичай повідомлення про сесію надсилають на електронну пошту редакції та публікують на сторінці міської ради у Facebook, але цього не зробили. Інформації щодо сесії не було й на сайтах інших міських видань.

За інформацією на офіційному сайті міської ради, скликалося засідання відповідно до розпорядження від 11 вересня №158-ОД. Під повідомленням вказується секретар міської ради Тетяна Сизон. Під час сесії мали розглянути питання відведення земельних ділянок та надання документів  дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, а також «інші питання».

Кореспондент ТК об 11:00 завітав до сесійної зали, проте засідання вже завершилось. Біля будівлі стояв автобус поліції. До Тетяни Сизон, яка нині фактично виконує обов’язки міського голови, додзвонитись не вдалося.

Як повідомив депутат міської ради Віталій Гланц, сесія дійсно відбулась. За його словами, вона тривала півгодини. На засіданні були 27 обранців. Вони проголосували «пакетом» за земельні питання, ухвалили зарплати заступникам міського голови та решті нової команди, а також проголосували за поточний ремонт доріг.

***

Оновлено.

Онлайн-трансляцію з сесійної зали вів представник «Правого сектору» Геннадій Тарасенко.

Нагадаємо, сьогодні, 12 вересня, Семеніхіна затримала поліція.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста