googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

25 лютого 2019, 15:28Топ Конотоп
550
У Конотопі відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради
Фото:  Facebook
25 лютого під головуванням секретаря міської ради Тетяни Сизон відбулося чергове засідання виконавчого комітету Конотопської міської ради.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

На засіданні були присутні 9 членів виконавчого комітету, керівники виконавчих органів міської ради та представники засобів масової інформації.

Основне питання, яке розглянуто, «Про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп за 2018 рік», з якого доповіла Коваленко Коваленко – заступник начальника управління економіки Конотопської міської ради.

Крім того, члени виконкому розглянули ряд інших проектів рішень з питань містобудування та архітектури, комунального майна, захисту прав дітей та інші.

Зокрема, прийнято рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.10.2013 №264 «Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по м.Конотоп», про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському маршруті загального користування №1-А, про підготовку та проведення в місті призову громадян України на строкову військову службу навесні 2019 року та інші.

Загалом на засіданні виконавчого комітету заслухано та прийнято 26 рішень, які надійшли від виконавчих органів міської ради.

Читайте також: Сумська область: ситуація з надзвичайними подіями за тиждень


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста