https://ticketsbox.com/ У Конотопі відбулося останнє засідання діючого складу Громадської ради - topkonotop.com
googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі відбулося останнє засідання діючого складу Громадської ради

15 березня 2019, 16:52Топ Конотоп
321
У Конотопі відбулося останнє засідання діючого складу Громадської ради
Фото:  Facebook
15 березня у малому залі виконавчого комітету відбулося останнє засідання діючого складу Громадської ради. Цього дня громадські активісти обговорювали та давали оцінку своєї роботи, а також вносили пропозиції щодо принципів роботи Громадської ради в майбутньому.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

Також на засіданні заслухали доповіді начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Володимира П’явки щодо підготовки списку виборців, представників медичної галузі міста Наталії Бондаренко та Юрія Кісєльова щодо впровадження медичної реформи в міських лікарнях.

Про діяльність Громадської ради за 2018 рік звітував голова Степан Кузь.

Останнім питанням, винесеним на розгляд, стало затвердження ініціативної групи для проведення установчих зборів та формування нового складу Громадської ради, з якого доповіла завідувач сектору з питань внутрішньої політики Наталія Борута.

До ініціативної групи увійшли представники діючої громадської ради; виконавчого комітету; представників громадських організацій, не представлених у цьому складі Громадської ради.

Затверджений склад ініціативної групи наступний: Степан Кузь – голова Громадської ради; Владислав Заєць та Володимир Пономаренко – члени Громадської ради; Олена Бугара – голова освітянської профспілкової організації міста; Наталія Сучко – голова громадської організації «Друзі тварин»; Наталія Борута – завідувач сектору міської ради з питань внутрішньої політики; Ольга Качура – начальник відділу молоді та спорту міської ради.

Прийом документів на участь в установчих зборах нового складу Громадської ради розпочато з 15 березня і триватиме до 22 квітня включно.

Про перелік документів, необхідних для участі в Громадській раді, можна дізнатися в секторі міської ради з питань внутрішньої політики (каб. 414), довідки за телефоном: 6 - 64 - 30.

Делегувати до участі в установчих зборах Громадської ради можна лише одного представника, який є одночасно кандидатом на обрання до складу Громадської ради.

Обиратися до Громадської ради мають право:

Представники міських громадських, релігійних, благодійних організацій, профспілок, творчих об’єднань, асоціацій роботодавців, недержавних ЗМІ, які ведуть легалізовану діяльність.

Не можуть брати участь у Громадській раді:

Представники громадських організацій, які є депутатами всіх рівнів, посадовцями органів державної влади та місцевого самоврядування.

Читайте також: Оголошено конкурс на посаду директора Конотопського медичного училища


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста