googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі відбулося відкриття Європейського тижня сталої енергії

11 червня 2019, 18:53Топ Конотоп
168
У Конотопі відбулося відкриття Європейського тижня сталої енергії
Фото:  facebook/Управління економіки Конотопської міської ради
11 червня у Конотопі відбулося відкриття Європейського тижня сталої енергії (EUSEW). В рамках якого проведена низка заходів: спортивне змагання «Веселі старти!», еко-арт акція «Додай місту кольорів», тематичну виставку «Енергомістечко».

Про це повідомляє управління економіки Конотопської міської ради.

Розпочався день із спортивного змагання «Веселі старти!», в якому прийняли участь вихованці Конотопського центру дитячої та юнацької творчості. Захід організовано з метою популяризації здорового способу життя.

Еко-арт акція «Додай місту кольорів», стала яскравою подією Європейського тижня сталої енергії. В рамках акції художники Конотопа разом зі своїми вихованцями створили зображення нашої планети на центральній площі міста. Такий ековитвір мистецтва буде нагадувати всім, хто відпочиває чи просто проходить повз міський фонтан, що наше місто не є байдужим до проблем екології і активно приймає участь в енергозбереженні. Також паралельно було проведено майстер-клас з малювання загального тематичного малюнку та представлено виставку малюнків, з метою популяризації енергоощадного способу життя та використання відновлювальних джерел енергії.

Ще однією невід’ємною частиною заходів до тижня сталої енергії є тематична виставка «Енергомістечко». В рамках якої педагогічним колективом та вихованцями станції юних натуралістів проведено майстер-клас з виготовлення еко-виробів із залученням всіх бажаючих.

На захід завітала команда учнів-енергоменеджерів «ГЕФІАС» Конотопської спеціалізованої школи №2, що є учасником проекту «Школа енергії 2.0», які поділились досвідом використання приладів для енергоаудиту.

Також на завершення заходу було проведено вікторину на тему енергозбереження та нагороджено переможців.

Для довідки:

 

Європейський тиждень сталої енергетики – це ініціатива ЄС, започаткована 2006 року. Відтоді щороку в червні у всій Європі проходять заходи, спрямовані на поліпшення енергоефективності та збільшення використання відновлюваної енергії.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста