https://ticketsbox.com/ У Конотопі відбувся загальноміський мітинг - topkonotop.com
googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі відбувся загальноміський мітинг

11 березня 2019, 11:19Топ Конотоп
956
У Конотопі відбувся загальноміський мітинг
Фото:  Facebook
9 березня біля пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка відбувся загальноміський мітинг, присвячений 205-й річниці з дня народження видатного українця.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

У заході взяли участь представники місцевих органів самоврядування, трудових колективів міста, громадських організацій, мешканці міста. З промовою до конотопців звернувся перший заступник міського голови Тарас Омельченко.

«В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою повагою передає із покоління в покоління. Для українців таким є ім’я великого Тараса Григоровича Шевченка. Він геніальний поет та художник, але, в першу чергу, він був свідомим українцем, який мріяв, що колись його країна буде незалежною державою, що в ній шануватимуть мову і культуру, що люди скинуть із себе кайдани рабства. Пройшли століття, але його слово й досі продовжує залишатися віддзеркаленням сьогодення. А тому у цей буремний час для України ми повинні пам'ятати Шевченкові заповіти і об’єднуватися незалежно від поглядів і переконань задля щасливого мирного майбутнього України – країни про яку мріяв великий Кобзар.», — зазначив Тарас Омельченко.

Віршами та піснями згадали великого мислителя, поета і художника під час урочистого мітингу. Завершився захід церемонією покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка.

Читайте також: У краєзнавчому музеї ім.Лазаревського працює виставка української кераміки


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста