googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі відкрилась виставка українського вінка

5 липня 2019, 13:29Топ Конотоп
212
У Конотопі відкрилась виставка українського вінка
Фото:  facebook/Культура Конотоп
4 липня в Конотопському міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулось відкриття виставки українського вінка під назвою «Сплетімо вінок український сьогодні…» любительського об’єднання центру культури і дозвілля «Скарби Конотопщини».

Про це повідомляє відділ культури і туризму Конотопської міської ради.

Український віночок – це давня українська традиція, яка прийшла з глибини віків. Віночок завжди був окрасою голівок дівчат, і кожна виплітала його так майстерно, щоб він був їй до лиця і підкреслював вроду.

Дійсно вважалось, що вінок з живих квітів захищає дівчину від нападників і лихого ока. Народ вірив, що дівчина, маючи на своїй голові вінок, володіє чарами. А ще вінок на голові і для здоров’я, тому є квіти, які обов’язково потрібно вплести.

Вінок належить до українських символів-оберегів. До українського вінка вплітали різноманітні квіти, а всього в одному вінку могло бути до 12 різних квіток. 

На виставці представлені роботи майстринь любительського об’єднання Конотопського міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» «Скарби Конотопщини» Отич Світлани, Пальчинської Валентини та Корниєнко Олени. 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста