googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі відкриваються ІТ-курси професійного спрямування

12 лютого 2018, 17:37Андрій Кривулько
583
У Конотопі відкриваються ІТ-курси професійного спрямування
Фото:  ІТ кластер
На базі Політехнічного технікуму КІ СумДУ незабаром стартують перші курси з веб-розробки професійного спрямування.

Про це повідомляється на офіційному сайті Конотопського ІТ кластеру, за сприяння якого вібдуваються курси.

Зазначається, що програма курсів розроблена з урахуванням усіх вимог сучасного ринку професій, її погоджено на засіданні науково-методичної ради Конотопського міського методичного кабінету. По закінченню інтенсивів слухачі отримають сертифікати та пройдуть стажування в компаніях-партнерах ІТ кластеру.

За словами укладача програми курсів та учасника ГО «Конотопський ІТ кластер» Вікторії Дрофи, майбутні слухачі матимуть змогу швидко перекваліфікуватися та отримати актуальну, високоплачувану професію. 

«Нажаль, через бюрократичні перепони, заклади освіти не можуть готовити фахівців дійсно актуальних ІТ-професій, на які нині існує великий попит на ринку праці. Наш проект покликаний частково вирішити цю проблему», — говорить громадська активістка.

Вікторія Дрофа додала, що курс спрямований на вивчення актуальних на сьогодні мов програмування, технологій та інструментів веб-розробника, а також на отримання практичних навичок при розробці власного веб-проекту.

«Слухачі курсів отримають офіційні затверджені сертифікати, що безумовно є великою перевагою. Окремо хочу висловити подяку Конотопському місцевому центру з надання БВПД в особі Валентини Волік», — зазначив Дмитро Гланц, голова Конотопського ІТ кластеру.

Нагадаємо, у Конотопі школярі та студенти відзначили День безпечного Інтернету.