googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі відкриють виставку художника-кераміста Юрія Мусатова

23 травня 2019, 16:13Топ Конотоп
778
У Конотопі відкриють виставку художника-кераміста Юрія Мусатова
Фото:  Телеканал 24
31 травня о 17:00 в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О.М.Лазаревського відбудеться відкриття виставки робіт нашого геніального конотопчанина, художника-кераміста Юрія Мусатова «Дотик до мрії».

Про це повідомляє відділ культури і туризму Конотопської міської ради.

Будуть представлені унікальні роботи з колекцій різних років. Для яких характерними є постійні пошуки нових форм, технологічні експерименти, концептуальний зміст та інтелектуальна простота. Його об’єкти автономні та самодостатні як у мистецькому просторі, так і в дизайнерськи оформленому інтер’єрі.

В роботах майстра виявляється індивідуальність, неординарне бачення властивостей матеріалу, новаторське застосування технологій і технік, синтетичність простору і самого арт-об’єкту.

Окрім знайомства конотопчан з роботами художника, у виставки ще є і дуже благородна і благодійна мета. Юрій Мусатов хоче започаткувати розвиток керамічного мистецтва у Конотопі, на своїй Батьківщині. Тому, 11 робіт з представлених на виставці, будуть продані через «тихий» аукціон всім бажаючим, а отримані кошти передані Конотопській дитячій художній школі для придбання обладнання, яке необхідне гуртку кераміки.

Експозиція робіт автора триватиме до 15 червня 2019 року.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста