googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі вирішували питання охорони здоров’я чорнобильців

7 лютого 2019, 12:35Топ Конотоп
341
У Конотопі вирішували питання охорони здоров’я чорнобильців
Фото:  Facebook
Роботу зі зверненнями громадян розглянула районна комісія з питань захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Це питання стосується звернень громадян, віднесених до категорії 1, яких взято на облік управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації щодо забезпечення путівками шляхом надання грошової допомоги у 2019 році та пропозиції щодо визначення санаторно-курортного закладу з метою підтвердження наявності у них ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за відповідними профілями захворювання та надання гарантійного листа про згоду на оздоровлення громадян, віднесених до категорії 1, у 2019 році.

За результатами засідання управлінню соціального захисту населення надано доручення:

1. Надіслати листи санаторно-курортним закладам санаторію «Шаяни» с.Шаяни Хустського району Закарпатської області, «Діброва» м.Біла Церква Київської області, «Орізонт» смт.Сергіївка Одеської області з метою підтвердження про наявність у них ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за відповідними профілями захворювання та надання гарантійного листа про згоду на оздоровлення громадянина, віднесеного до категорії 1, (із зазначенням дати заїзду персонально для кожної особи) та про готовність укласти договір.

2. Отримати від закладів інформацію про умови проживання, харчування, перелік процедур, які нададуть громадянину за період санаторно-курортного лікування відповідно до медичних рекомендацій, та вартість путівки.

3. Довести зазначену інформацію до громадян, віднесених до категорії 1 та повідомити їм про обсяг коштів, необхідний для проведення доплати (у разі недостатності суми грошової допомоги) за надання додаткових послуг із санаторно-курортного лікування.

Читайте також: У Конотопі помер чоловік, якому розбила голову льодова брила


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста