googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі влаштовують курси з веб-розробки. Найкращим запропонують роботу

10 жовтня 2018, 16:39Андрій Кривулько
697
У Конотопі влаштовують курси з веб-розробки. Найкращим запропонують роботу
Фото:  unsplash.com
На базі Політехнічного технікуму КІ СумДУ за сприяння Конотопського ІТ кластеру стартував набір на курси з веб-розробки за напрямками front-end та back-end. Найкращих слухачів направлять на стажування у ІТ-компанії з можливістю працевлаштування.

Про це повідомила координатор освітніх програм Конотопського ІТ кластера Вікторія Дрофа.

Front-end розробник — це фахівець, в завдання якого входить проектування користувацьких інтерфейсів для сайтів або додатків. Back-end розробник займається програмно-адміністративною частиною веб-додатків, внутрішнім змістом системи, серверними технологіями, базою даних, архітектурою, програмною логікою.

За словами координатора, навчання проводять професійні викладачі-практики з досвідом роботи у ІТ-сфері. Слухачі отримають сертифікати про проходження курсів та зможуть додатково відвідати майстер-клас з написання резюме. Найкращі слухачі отримають нагоду безкоштовно пройти курс Framework Laravel з подальшим працевлаштуванням.

Записатися на курс можна за телефоном 063-660-11-60. Також можна заповнити гугл-форму ЗАПИС НА КУРСИ.

Організаційні збори відбудуться 18 жовтня о 17:30 у кабінеті у приміщенні Політехнічного технікуму КІ СумДУ (аудиторія 111, біля бібліотеки).


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста