googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

У Конотопі вулицю Червонозаводську пропонують перейменувати на честь Віктора Деняка

10 травня 2018, 11:47Анастасія Залозна
1243
У Конотопі вулицю Червонозаводську пропонують перейменувати на честь Віктора Деняка
Фото:  Google Maps
До виконкому Конотопської міськради надійшов лист від громадських організацій Конотопа з пропозицією перейменувати вулицю Червонозаводську на вулицю Віктора Деняка — колишнього гендиректора НВО «Червоний металіст», заслуженого машинобудівника України та почесного громадянина Конотопа.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

Громадське слухання з даного питання триватиме з 10 травня до 12 липня. Пропозиції (зауваження) можна надсилати у письмовій формі на адресу: м.Конотоп, пр.Миру, 8 або на ел.адресу: arch-konotop@ukr.net до 11 липня.

Також з запитаннями можна звернутись до заступника начальника відділу містобудування та архітектури – головного архітектора міста Романіва Василя Олесьовича за телефоном: 6-63-42.

Історична довідка: Деняк Віктор Андрійович — народився 26 квітня 1933 року в м.Дебальцеве Донецької області. Закінчив у 1966 році Харківський інститут гірничого машинобудування, автоматики і обчислювальної техніки. З 1977 року директор НВО завод «Червоний металіст». На пенсії з червня 2002 року. Помер 29.08.2016 року Конотопі.

Працював на Конотопському районному вузлі зв’язку, техніком-технологом, інженером-технологом, заступником голови завкому профспілки КЕМЗ, заступником директора КЕМЗ, заступником генерального директора виробничого об’єднання «Вуглеавтоматика», директор КЕМЗ, генеральний директор науково-виробничого об’єднання «Червоний металіст», заступником директора Конотопського науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту «Автоматвуглерудпром», комерційним директором підприємства «Сатурн».

Очолював міську Раду директорів підприємств, постійно обирався депутатом Конотопської міської ради. Був членом міської організації ветеранів війни і праці, збройних сил та органів правопорядку, член громадської організації «Діти війни», крайовим отаманом Сумської області генерал-майором козацтва. За час своєї трудової діяльності був назначений великою кількістю нагород за трудові досягнення.

Читайте також: Юні музиканти з Конотопа — переможці Міжнародного фестиваля-конкурса


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста